درباره استاد کریم حمیدی

 

استاد حمیدی:
 

استاد حمیدی نویسنده کتاب SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION متخصص در آموزش زبان انگلیسی بخصوص در مقطع IELTS می باشد.
 همچنین ایشان با تجربه فراوان چندین ساله شان که در دوران اقامت و تدریس زبان انگلیسی در انگلستان و همچنین کشور زیبای یونان کسب کرده اند  توانسته اند در حال حاضر یکی از برترین اساتید IELTS در ایران باشند. 
استاد حمیدی به مدت 13 سال به تدریس IELTS در انگلستان و یونان و 4 سال در ایران مشغول بوده است. توانایی ایشان در امر آموزش نتیجه سالها مطالعه بر روشهای تدریس میباشد. وی دارنده مدارک متعددی در امر آموزش زبان انگلیسی  می باشد. 
تعداد زبان آموزان استاد حمیدی که در 4 سال اخیر موفق به کسب نمرات 7 به بالا در آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال شدند نشانگر توانایی ایشان در امر آموزش می باشد.
همچنین شایان ذکر است که زبان آموزان استاد حمیدی در دوران تحصیل از مزیت مشاوره در امور مهاجرت بطور رایگان نیز برخوردار خواهند بود.

استاد حمیدی نویسنده SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION یکی از کتابهای بسیار معروف و کارآمد در مهارت گفتاری ( speaking ) آیلتس می باشد.  این کتاب ارزشمند که شامل 950 نمونه سوال در 3 بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس است، برگرفته از سوالات پرسیده شده در آزمونهای متعدد آیلتس است و می توان جوابهای موجود در این کتاب را جزو بهترینهای موجود نامید. استفاده از کتاب اسپیکینگ استاد حمیدی دستیابی به نمرات بالای 7 را در بخش گفتاری آزمون آیلتس برای استفاده کنندگان از یک رویا به واقعیتی دست یافتنی تبدیل کرده.
 

زمینه فعالیتهای استاد حمیدی: 
 

1. تدریس آیلتس
2. مشاوره ودر امور مهاجرت از قبیل مهاجرت کاری و تحصیلی 
3. اخذ پذیرش دانشگاه
4. اخذ ویزا
5. چاپ مقالات ISI 

 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top