معرفی آموزشگاه

 

آموزشگاه کلاسهای خصوصی آیلتس HELD ) Hamidi English Language Department )  

 

آموزشگاه کلاسهای خصوصی آیلتس HELD ) Hamidi English Language Department )  با مدیریت استاد حمیدی واقع در شیراز در دو آدرس خیابان عفیف آباد و شهرک گلستان برگزار کننده برترین کلاسهای آیلتس ، با مناسب ترین هزینه کلاسهای آیلتس  در شیراز شناخته شده است. از ویژگی های بارز و قابل ذکر این موسسه آموزشی زبان انگلیسی توانایی کسب بیشترین خروجی و بازده موفق در کسب نمرات بالای 7 در آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال می باشد که این ثمره تلاشهای بی وقفه استاد حمیدی در مدت مدیریت این موسسه می باشد. ما در این مجموعه آموزشی زبان با استفاده از بیش از 26 کتاب مختلف در زمینه آموزش زبان و یادگیری مهارتهای چهارگانه آیلتس همیشه تلاش بر تضمین نمره آیلتس زبان آموزان داشته ایم. استراتژی ما در استفاده از یک چنین طیف وسیعی از کتاب های آیلتس مختلف به ما این امکان را داد تا بتوانیم طی روند تعیین سطح زبان آموز بهترین کتاب ها را برای حل مشکلات زبانی دانشجویانمان  انتخاب کنیم. پس می توان به این نکته اشاره کرد که کلاسهای آیلتس ما تنها کلاسهای آیلتس موجود در شیراز هستند که نه تنها بطور خصوصی بلکه برای هر زبان آموز بطور مجزا و بسته به نیاز ایشان کتابهای متفاوتی تدریس می شود که خود این تضمینی بر کسب نمرات 7 به بالای  آیلتس داوطلبان آزمونهای آیلتس در کلاسهای ما می باشد.

خدمات ما به شرح زیر می باشند.

1. برگزاری آزمون تعیین سطح کلاسهای استاد حمیدی
این آزمون کاملا رایگان میباشد و شامل 4 مهارت "شنیدار / گویش / خواندن / نوشتن" است. برگزاری این امتحان توسط خود استاد حمیدی صورت می گیرد.از آنجایی که تمامی کلاسها و دوره های ما خصوصی هستند در پایان این امتحان استاد حمیدی قادر خواهد بود که طول دوره مورد نیاز شما، متدی که باید شما برای یادگیری بهتر استفاده کنید و همچنین هزینه دوره را برای شما تعیین کند.

2. برگزاری دوره های آموزشی
 همانطور که پیشتر ذکر شد کلاسهای استاد حمیدی بصورت خصوصی برگزار می شوند پس محدودیت زمانی در شروع دوره ها وجود ندارد. تنها مشکل موجود محدودیت وقت خود استاد حمیدی می باشد و حجم زیاد درخواست برگزاری کلاس با ایشان از طرف زبان آموزان جدید است که در اینصورت بعضی مواقع زبان آموز در صف انتظار قرار می گیرد. که البته همیشه سعی بر کوتاه کردن این زمان انتظار داریم ولی نکته امیدوار کننده این است که هر ماه حدود 4 زبان آموز آماده برای امتحان هستند و دانشجویان جدید جانشین آنها می شوند.

3. طول دوره کلاسها
دوره فشرده کلاسهای آیلتس با استاد حمیدی برای ضعیفترین سطح زبان آموزان فقط 6 ماه می باشد (حتی اگر دانشجو در پایین ترین سطح ممکنه باشد)

4. مشاوره در امور مهاجرت 
مشاوره در امور مهاجرت بصورت تحصیلی و یا کاری.

5. اخذ پذیرش دانشگاهی
برای تمامی سطوح تحصیلی، ازدوره کارشناسی تا فوق دکترا. 

6. اخذ پذیرش از سفارت 
برای تمامی ویزا ها اعم از تحصیلی و کاری.

7. ترجمه
ترجمه متون غیر رسمی از انگلیسی به فارسی و بلعکس. ترجمه متون عمومی و تخصصی دانشگاهی.

8. تحقیق.پروژه. پایان نامه.چاپ مقالات ISI و ISC

9. دروس مدرسه و دانشگاه

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top