کلاس فشرده تقویت مکالمه زبان انگلیسی (20 جلسه)

برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی در زمینه های مکالمه روزمره، مکالمه تجاری، مکالمه کاری و مکالمه برای سفارت و رسیدن به سطح مکالمه روان و شیوا و همچنین به کار بردن جمله های صحیح با بهترین واژگان بصورت کاملا طبیعی کلاس های گوناگونی در شیراز برگزار میشوند که در این خصوص می توان از کلاس های آموزشگاهی و خصوصی متفاوتی نام برد. در این مقاله قصد بر معرفی کلاس های فشرده مکالمه زبان انگلیسی که بصورت کاملا حرفه ای توسط  استاد حمیدی در شیراز برگزار میشوند بپردازیم.

آنچه راجع به کلاس های فشرده مکالمه زبان انگلیسی استاد حمیدی باید بدانید:

نکته اول:

در کلاس های استاد حمیدی دست کم در هر روز غیر از زمان کلاس 3 ساعت زمان آزاد برای مطالعه در منزل مورد نیاز است.

نکته دوم:

شیوه برگزاری کلاسهای مکالمه استاد حمیدی به این گونه است که در این کلاسها با بهره گیری از گلچینی از فایل های صوتی استاد حمیدی به تقویت مهارت لیسنینگ زبان آموز می پردازند و با جزوه های اسپیکینگ اختصاصی خود مهارت زبان آموز را در مکالمه انگلیسی ارتقاء می دهند. همچنین کتاب هایی برای تقویت لغات و افزایش دایره لغات با هدف ارتقاء سطح اسپیکینگ یا مکالمه و همچنین کتاب های ساده گرامری برای آگاهی از غلط های گرامری و به کار بردن جمله های پیچیده تر هنگام صحبت کردن در دستور کار استاد حمیدی خواهد بود.

برنامه های درسی بسیار حرفه ای و تخصصی توسط استاد حمیدی با توجه به وضعیت زبان آموز و سطح دانش وی آماده میشود. این کلاس ها با توجه به ماهیت فشرده شان نیازمند صرف میزان قابل توجهی از زمان هستند و تنها زبان آموزانی که هدف 100% برای یادگیری زبان داشته و حاضرند برای آن تلاش کنند میتوانند این کلاس را آغاز کرده و با موفقیت ادامه دهند چون در غیر اینصورت از کلاسهای استاد حمیدی حذف می شوند.

نکته سوم:

کلاس بصورت 3 جلسه در هفته برگزار میشود و بدلیل بازده پایین و نامطلوب، هیچ کلاسی بصورت 2 جلسه و 1 جلسه در هفته برگزار نخواهد شد. کلاس ها 1.5 ساعت بوده و معمولا هر نیم ساعت کلاس به بهود یکی از مهارت های چهار گانه زبان انگلیسی اختصاص دارد. برای مثال نیم ساعت به پرسش و پاسخ دهی به سوال ها به زبان انگلیسی، نیم ساعت به خواندن و درک مطلب متن های ساده و بازگویی متن و نیم ساعت به تمرین لغات و دیگر موارد.

طول دوره کلاس های فشرده مکالمه استاد حمیدی از پایه

مدت زمانی که زبان آموزان باید به خواندن زبان و کلاسهای زبان اختصاص دهند پرسش اصلی بسیاری از زبان آموزان است. این دوره ها معمولا به گونه ای طراحی شده اند که با حجم مطالعه 3 ساعت در روز بیش از 50 جلسه یا 6 ماه به طول نمی انجامند که البته این دوره برای کسانی است که از صفر شروع کنند.

اگر در سطح پایه زبان انگلیسی قرار دارند یعنی تحصیلات دانشگاهی دارند ولی مطالعه ویژه ای در خصوص زبان انگلیسی ندارند یا کلاس زبان خود را ماه ها یا سال ها پیش رها کرده اند سطح آنها پایه است و دست کم 3 ماه باید در این کلاس ها شرکت داشته باشند.

در این بازه 3 تا 6 ماهه زبان آموزان قادر خواهند بود تا به سطح روان مکالمه زبان انگلیسی در بسیاری از موضوعات دست یابند. این مکالمه روان در زمینه های گوناگون برابر با نمره 5.5 تا 6 آیلتس یا 15 تا 20 اسپیکینگ تافل خواهد بود. به این معنی که با گذراندن این دوره ها بدون کوچکترین مشکلی درصورت شرکت در آزمون های آیلتس و تافل می توانند در بخش مکالمه یا اسپیکینگ این آزمون ها نیز بسیار موفق عمل کنند.

باید به این نکته نیز توجه کرد که گاها اگر سطح زبان آموز بالاتر از سطح پایه باشد یعنی سطح متوسطه (  Intermediate  ) این دوره در 20 جلسه نیز می تواند به پایان برسد.

حقیقتی در مورد تاثیر گذاری دوره های مکالمه استاد حمیدی 

تعداد زیاد موسسات و آموزشگاه های زبان در شیراز که متاسفانه سود-محور هستند موجب کاهش و از دست رفتن اعتماد بسیاری از زبان آموزان و علاقمندان به آموختن زبان انگلیسی شده. به گونه ای که امروزه زبان آموزان تنها به درصد اندکی از آموزشگاه ها و/یا مدرسان زبان انگلیسی پیشت گرم هستند.

به باور استاد حمیدی دو عامل اصلی دلسوزی،جدی بودن و هدف محور بودن استاد از یک سو و نمره زبان آموزان دوره های پیشین از سوی دیگر میتوانند به میزان چشمگیری در روشن کردن این موضوع و پدید آوردن اعتمادی نسبی سودمند باشند. نکته پایانی این که همه چیز به پشتکار و همت دانشجو وابسته است. استاد تنها نقش راهنما و هدایتگر مسیر را ایفا می کند. بنابر این لطفا زبان آموزان علاقه مند تنها در صورت جدی بودن از هدفشان این کلاس ها را انتخاب کنند.

هزینه کلاس های تدریس خصوصی مکالمه فشرده استاد حمیدی:

خصوصی ( 1 نفر زبان آموز) 1 ساعت و نیم 150 هزار تومان

خصوصی ( 2 نفره) 1 ساعت و نیم 200 هزار تومان ( هر نفر 100 هزار تومان)

خصوصی ( 3 نفره ) 1 ساعت و نیم 240 هزار تومان ( هر نفر جلسه ای 80 هزار تومان)

نیمه خصوصی ( 4 نفره) ا ساعت و نیم 280 هزار تومان ( هر نفر جلسه ای 70 هزار تومان)

کلاس های آنلاین بدلیل ازدحام زبان آموزان و کمبود وقت استاد حمیدی برگزار نمی شوند.

مدرس: استاد حمیدی که تجربه سالها اقامت در کشورهای اروپایی را دارند و در شیراز به تشخیص صاحب نظران در آموزش زبان انگلیسی بعنوان برترین و موفقترین استاد آموزش آیلتس شناخته شده اند.  

شماره تماس: 09164426113

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top