اگزمینر آیلتس کلمه ایی را استفاده می کند که معنی آن را نمیدانید

اگزمینر آیلتس کلمه ایی را استفاده می کند که معنی آن را نمیدانید

استاد حمیدی بعنوان یکی از با تجربه ترین و برترین اساتید آیلتس شیراز در این باره بارها بیان کرده اند که بهترین کلاس آیلتس و بهترین استاد آیلتس کلاس و استادی هستند

اگزمینر آیلتس کلمه ایی را استفاده می کند که معنی آن را نمیدانید

استاد حمیدی بعنوان یکی از با تجربه ترین و برترین اساتید آیلتس شیراز در این باره بارها بیان کرده اند که بهترین کلاس آیلتس و بهترین استاد آیلتس کلاس و استادی هستند که بتوانند متقاضی آزمون آیلتس را با حقوق خود آشنا کنند و با این روش زبان آموز آیلتس با قدرت و آرامش خاطر بتواند در آزمون آیلتس چه در ماژول آکادمیک و چه در ماژول جنرال شرکت کند. از این رو استاد حمیدی در دوره های تربیت مدرس آیلتس ( TTC ) خود اساتید آیلتس شیراز را با حقوق داوطلبان آزمون آیلتس آشنا می کند .

درباره احتمال متوجه نشدن معنی کلمه در زمان برگزاری آزمون اسپیکینگ آیلتس استاد حمیدی چنین می گویند:

در صورتی که در حین اسپیکینگ در آزمون اصلی آیلتس معنای کلمه ایی را نفهمیدید، نگران نباشید! چون هدف از برگزاری آزمون شفاهی آیلتس تست کردن و ارزشیابی کردن قدرت و توانایی برقرار کردن ارتباط و مکالمه فرد است پس در حالت مکالمه روزمره نیز ممکن است که شرایطی بوجود بیاید که فرد معنی و مفهوم یک کلمه را متوجه نشود. در این حالت میتوانید از اگزمینر آیلتس ( ممتحن آیلتس ) بخواهید که معنی آن کلمه جدید را برای شما توضیح دهد.

 

مثال: 

 

Examiner: Do you wear a toque in the winter?

Test-taker: Huh? Could you repeat that please?

Examiner: Do you wear a toque in the winter?

Test-taker: What does toquo mean?

Examiner: A toque is a winter hat

 

 

دیالوگ بالا یک مکالمه طبیعی است که ممکن است در زندگی روزمره اتفاق بیفتد و ندانستن یک لغت بر نمره کلی اسپیکینگ آزمون آیلتس شما تاثیری نداشته باشد. 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top