کلاس آیلتس ما

کلاسهای زبان استاد حمیدی در سالهای اخیر در شیراز بعنوان بهترین کلاسهای آیلتس شیراز شناخته شده اند. در این کلاسها استاد حمیدی صرف نظر از سطح دانش پایه زبان متقاضی ،  در مدت زمان بین 3 تا 10 ماه فرد را به نمره آیلتس مطلوب میرساند که در ادامه با دوره های مختلف و طول این دوره ها در کلاسهای آیلتس استاد حمیدی بیشتر آشنا می شوید.

 

  • behtarin kelas haye IELTS dar Shiraz
  • behtarin ketab Hdgjs
  • behtarin ostad IELTS dar Shiraz

استاد حمیدی می گویند: تمرکز روی تکنیک های آیلتس و استفاده از استادی مجرب در دوره فراگیری آیلتس یعنی صرف کمترین زمان برای رسیدن به هدفی بزرگ و مشخص که کسب نمره مطلوب آیلتس است .

استاد حمیدی همیشه بر این باور بوده اند که، دانستن و حتی تسلط کامل بر زبان انگلیسی دلیلی بر مدرس آیلتس بودن نیست و زمان برای متقاضیان آیلتس بزرگترن سرمایه است. پس فرد نباید زمان خود را در هر کلاسی ، بدون تحقیق و صرفا با حضور در یک جلسه مصاحبه هدر دهد! احتمالا تمامی متقاضیان آیلتس با این موضوع مواجه شده اند که با  هرکدام از مدرسین زبان انگلیسی در مورد آزمون آیلتس و نحوه آموزش در دوره های آیلتس صحبت کنند فرد خود را مدرس آیلتس معرفی نموده و ادعا میکند که توانایی تدریس  آیلتس را دارا می باشد! ولی واقعیت امر اینگونه نیست و متاسفانه تعداد مدرسین خوب آیلتس در شیراز بسیار محدود بوده و از آنجا که آموزش آیلتس امری تکنیکال و تخصصی می باشد پس صرفا دانش زبانی و حتی تسلط کامل بر زبان انگلیسی نمی توانند دلیلی بر مدرس آیلتس بودن باشد.

Hamidi English Language Department

برگزار کننده بهترین کلاسهای  آیلتس در شیراز با بهره گیری از تجربیات استاد حمیدی که به عنوان بهترین استاد آیلتس در شیراز شناخته شده اند سعی بر ارائه هر چه بهتر خدمات در زمینه آموزش آیلتس در شهر شیراز به زبان آموزان و متقاضیان عزیز آیلتس را دارد.

دلیل برتری کلاسهای استاد حمیدی و بعنوان بهترین استاد آیلتس شیراز شناخته شدن ایشان خروجی بسیار عالی زبان آموزان ایشان در زمینه کسب نمرات بالا در آزمون آیلتس می باشد. همچنین استاد حمیدی در Hamidi English Language Departemant با خلق سبک های مدرن تدریس خود نسلی جدید از آموزش آیلتس مطابق با آخرین تغییرات این آزمون را ارایه داده اند. 

برای آشنایی هر چه بیشتر با ویژگی های یک کلاس و استاد خوب  آیلتس که همگی در استاد حمیدی و کلاسهای ایشان نهفته شده اند یر روی لینک زیر کلیک کنید.

10 ویژگی یک کلاس آیلتس خوب  

 

 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top