مهاجرت تحصیلی به یونان

جوانان کاندیدای اصلی این روش هستند. کشور یونان یکی از بهترین کشورهایی است که برای اخذ بورسیه تحصیلی و زندگی عالی فرام شده است. تحصیل در یونان با هزینه ای بسیار ارزان همراه است. زبان تحصیل در این کشور نیز یونانی و یا انگلیسی اعلام شده است.

دانشگاه های پزشکی در یونان معتبرترین دانشگاه های دنیا محسوب می شوند. در صورتی که فرد در دانشگاه های دولتی یونان پذیرفته نشد می تواند با پرداخت هزینه ورود به دانشگاه خصوصی داشته باشد. یکی از مهمترین شرط های اصلی برای مهاجرت تحصیلی به یونان کسب مدرک زبان است. شما بدون تسلط به زبان نمی توانید در یونان تحصیل نمایید. مقطع لیسانس در این کشور بین 3 الی 4 سال زمان را به خود اختصاص داده است و برای مقطع فوق لیسانس نیاز به دو سال زمان است و افراد برای مقطع دکترا باید 3 سال زمان در نظر داشته باشند. تحصیل در یونان به صورت تخصص و عملی صورت می گیرد و شما در رشته خود به شکل عملی نیز موفق خواهید بود. مدارکی که برای مهاجرت تحصیلی در یونان نیاز است به این روش است که فرد باید در یکی از دانشگاه های یونان پذیرفته شده باشد، به این ترتیب دانشگاه برای وی نامه پذیرش ارسال می کند. شایان ذکر است که یکی از مهمترین مدارکی که برای مهاجرت تحصیلی در یونان نیاز است گواهی عدم سوءپیشینه است این روش در زمینه گواهی عدم سوءپیشینه سختگیری های زیادی دارد و افرادی که پرونده های قضایی دارند و یا مشکوک به اعتیاد هستند در این روش موفق نمی شوند.

از دیگر مدارک مورد نیاز می توان به ریزنمرات تحصیلی اشاره کرد و فرد باید مدارک تحصیلی گذشته خود را نیز ارائه دهد، همینطور نیاز است که گواهی سلامت داشته باشد تا مشخص شود که از بیماری خاصی رنج نمی برد. نیاز است که بتواند پشتوانه مالی خود را ثابت کند البته این بخش می بایست به اندازه ای باشد که بتواند مکانی برای زندگی خود اجاره کند و از پس هزینه های اصلی زندگی خود برآید. افراد باید پاسپورت و شناسنامه معتبر داشته باشند و همینطور باید مدرک شغلی داشته باشد. در صورتی که شما دارای شغل آزاد هستید نیازی به مدرک شغلی ندارید. پذیرش تحصیلی در یونان کار دشواری نیست. افراد باید بتوانند در رشته مورد نظر وضعیت خوبی داشته باشند ، وضعیت علمی شما برای پذیرش در مقطع دکترا بسیار مهم است و رزومه تحصیلی شما به شکل دقیق و ضروری ارزیابی می شود. بررسی ها نشان می دهد که مهاجرت تحصیلی به یونان به طورکلی از دسته روش هایی است که می تواند برای شما قابل قبول باشد و منجر به ورود به ویزای کاری این کشور شود.

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top