بهترین کلاس آیلتس آنلاین در ایران

دلایل شهرت و معروفیت کلاس های آیلتس آنلاین ( غیر حضوری - مجازی ) استاد حمیدی و بعنوان بهترین کلاس آیلتس آنلاین در کشور شناخته شدن این کلاسها  را می توان در 7 مورد بیان کرد که آنها عبارتند از:

1. مدرس کلاسهای مجازی آیلتس خود استاد حمیدی هستند.  2. مصاحبه و تعیین سطح در آغاز دوره بصورت غیر حضوری.  3. آموزش از پایه و از راه دور.  4. آموزش مهارتهای چهارگانه آیلتس از طریق تماس تصویری و اسکایپ.  5. نوع دوره مجازی آیلتس از نظر محدودیت زمانی زبان آموز.  6. فرایند سنجش کیفیت یادگیری آیلتس و مهارتهای آن از راه دور.  7. آزمون ماک آنلاین.

 

1. تدریس در کلاسهای آیلتس غیر حضوری و آنلاین ما توسط خود استاد حمیدی صورت می پذیرد که بعنوان بازدهی این کلاسهای مجازی و دوره های آنلاین آیلتس طراحی شده کارنامه های قبولی دانشجویان استاد حمیدی در آزمون آیلتس 7 با 95% و 100 درصد در امتحان آیلتس 6 را می توان نام برد. باید متذکر شد که کلاسهای استاد حمیدی چه در حالت حضوری و چه در حالت غیر حضوری از نظر کیفیت برگزاری کلاس هیچگونه تفاوتی ندارند. باید متذکر شد که تحصیلات دانشگاهی استاد حمیدی در رشته زبان انگلیسی بوده است و همچنین سالها در کشورهای اروپایی زندگی و کار کرده است. استاد حمیدی نویسنده 2 کتاب بسیار معروف در ایران در زمینه آموزش داوطلبان آیلتس برای این آزمون می باشند. کتابهای استاد حمیدی عبارتند از: SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION و SUPER IELTS VOCABULARY PREPARATION 

2. در ابتدای دوره های آنلاین آیلتس طراحی شده توسط استاد حمیدی دقیقا همانند دوره های حضوری آیلتس استاد حمیدی، قبل از شرکت در هر دوره دانش زبانی فرد در مصاحبه تخصصی بطور آزمون کتبی و مصاحبه از طریق برنامه skype تعیین شده و سپس با توجه به نتایج حاصله از این ارزیابی نسبت به شرکت در دوره ای متناسب راهنمایی و مشاوره خواهد شد.

3. در صورتی که زبان آموز به تقویت پایه زبان انگلیسی و مطالب عمومی در انگلیسی نیاز داشته باشد، استاد حمیدی در جلسه های اول و شروعین دوره آیلتس غیر حضوری به آموزش اطلاعات و گرامرهای پایه و دانش عمومی زبان می پردازد و بیشتر تمرکز دانشجو را بر یادگیری گرامر زبان انگلیسی به همراه دایره لغات و واژگان ضروری زبان عمومی قرار می دهد. این دوره را می توان دوره ONLINE Pre-IELTS نیز نامید که می تواند  دقیقا مثل دوره حضوری Pre-IELTS حتی در یک دوره 3 ماهه نیز پایان یابد. 

4. تمامی زبان آموزان در بخش دوم دوره آموزش غیر حضوری آیلتس خود، که همان کسب مهارت های چهارگانه آیلتس بطور مجازی می باشد با همکاری و راهنمایی های استاد حمیدی بر روی مهارت های آزمون آیلتس که شامل Reading ، Writing ، Listening ، Speaking است در این کلاسهای آیلتس غیر حضوری خواهد پرداخت. این دوره را می توان دوره ONLINE IELTS نیز نامید و طول دوره آن 3 ماه می باشد.

5. Hamidi English Language Department بر اساس  دو دوره ONLINE Pre-IELTS و ONLINE IELTS  سه نوع دوره آموزشی غیر حضوری و آنلاین آیلتس مختلف را بر اساس محدودیت زمانی زبان آموزان تعریف نموده است. 

     A. کلاسهای خصوصی آنلاین آیلتس:

در این دوره زبان آموز باید 2 یا 3 بار در هفته هر بار به مدت 90 دقیقه در کلاس خصوصی غیر حضوری آیلتس استاد حمیدی دقیقا مانند کلاسهای حضوری آیلتس استاد حمیدی شرکت کند. مطالعه خارج از کلاس برای زبان آموزان باید به طور متوسط حدود 4 الی 5 ساعت باشد.  طول دوره کلاسهای خصوصی آیلتس مجازی حدودا 10 ماه با برنامه ریزی دقیق و نظارت مستمر استاد حمیدی می باشد.

( طول دوره ذکر شده برای کسانی است که از سطح صفر قصد رسیدن به نمره 7 آیلتس را دارند )

     B. دوره خصوصی فشرده آنلاین آیلتس:

در این دوره آنلاین زبان آموز باید 4 جلسه 1.5 ساعته در هفته در کلاس خصوصی فشرده غیر حضوری آیلتس استاد حمیدی شرکت کند. مطالعه خارج از کلاس برای زبان آموزان باید به طور متوسط حدود 7 الی 8 ساعت باشد.  طول این دوره مجازی آیلتس حدودا 5 تا 6 ماه با برنامه ریزی دقیق و نظارت مستمر استاد حمیدی می باشد.

( طول دوره ذکر شده برای کسانی است که از سطح صفر قصد رسیدن به نمره 7 آیلتس را دارند )

     C. دوره خصوصی فوق فشرده آنلاین آیلتس:

در این دوره زبان آموز باید 6 روز هفته هر روز 2 جلسه پشن سر هم و یا جدای از هم ( بر حسب نیاز و مبحثی که قرار است تدریس شود ) به مدت 180 دقیقه در کلاس خصوصی فوق فشرده آنلاین آیلتس استاد حمیدی شرکت کند. مطالعه خارج از کلاس برای زبان آموزان باید به طور متوسط حدود 10 ساعت باشد.  طول این دوره حدودا 3 تا 4 ماه با برنامه ریزی دقیق و نظارت مستمر استاد حمیدی می باشد.

( طول دوره ذکر شده برای کسانی است که از سطح صفر قصد رسیدن به نمره 7 آیلتس را دارند )

6. فرایند های سنجش کیفیت یادگیری در کلاسهای آنلاین آیلتس استاد حمیدی برای رسیدن به سطحی که بتوان آنها را بهترین کلاس آیلتس آنلاین در ایران نامید به این ترتیب هستند که در این فرایند جهت حصول اطمینان از کیفیت یادگیری و فهم مطالب پس از آموزش هر مهارت ، آزمون های شبیه سازی شده که بر اساس استانداردهای آیلتس و idp هستند برای زبان آموز برگزار می شود که برگزاری این آزمون تنها زیر نظر خود استاد حمیدی می باشد و به این ترتیب زبان آموزان پیوسته در حال غربال شدن و تحلیل است. البته باید متذکر شد که آزمون های کلاسی نیز بصورت هفتگی از طریق اسکایپ بطور کتبی و شفاهی برگزار می شوند.
همچنین متقاضیانی که به هر دلیل در هر کدام از مراحل موفق به کسب امتیاز کافی در آزمون های داخلی نشوند جهت بازاموزی مجددا در آن مهارت شرکت داده خواهند شد.

7. ارزیابی دانشجویان در آزمون جامع شبیه سازی آیلتس آنلاین یا همان آزمون ماک آنلاین ( ONLINE MOCK ) آیلتس در Hamidi English Language Department که دقیقا مانند آیلتس IDP استرالیا برگزار میشود. متقاضیان در این آزمون ماک آنلاین آیلتس در شرایط شبیه سازی شده قرار گرفته و قبل از پرداخت هزینه آزمون اصلی نسبت به توانایی خود اطمینان پیدا می کنند. که البته این آزمون آنلاین ماک آیلتس برای کسانی که در کلاسهای آیلتس حضوری یا غیر حضوری استاد حمیدی شرگت می کنند کاملا رایگان می باشد. و حتی در برخی از مواقع در صورت صلاح دید استاد حمیدی این آزمون آنلاین برای زبان آموزانشان چندین بار تکرار خواهد شد که در هر بار برگزاری آزمون ماک آیلتس آنلاین و یا حضوری ( تنها برای دانشجویان استاد حمیدی ) هزینه ایی برای آزمون پرداخت نمی شود.

 

با 10 ویژگی کلاسهای آنلاین استاد حمیدی که رمز موفقیت این کلاس ها در ایران می باشند و موجب درخشش استاد حمیدی و کلاسهای آیلتس آنلاین مجموعه Hamidi English Language Department شده اند در مقاله 10 ویژگی یک کلاس آنلاین آیلتس خوب دیدن فرمایید. 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top