مقالات مرتبط - مقالات مهاجرت به کانادا

 • 10 کشور برتر جهان جهت مهاجرت

  1399/05/21 - 13:51:33

  در این مقاله استاد حمیدی موسس و مدیر موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر و همچنین بهترین مدرس آیلتس در شیراز شما را با 10 کشور برتر جهان جهت مهاجرت ایرانیان آشنا می سازد. تا بدین وسیله شما را در انتخاب بهترین کشور جهت مهاجرت و انتخاب مسیری درست و نهایی یاری داده باشد. در دنیای امروز بسیاری از اشخاص و خانواده ها به دنبال فراهم نمودن شرایط بهتری از لحاظ تحصیل، کار و زندگی می باشند. این امر نیز می تواند در نهایت تصمیم آن ها را به سمت مهاجرت سوق دهد.

  ادامه مطلب ...
 • هزاران مهاجر سرمایه گذاری کبک به ایالت های دیگر کوچ کرده اند

  1399/06/20 - 09:53:41
  هزاران مهاجر سرمایه گذاری کبک به ایالت های دیگر کوچ کرده اند

  آمارها نشان می دهد که در سالهای گذشته، بسیاری از کسانی که قصد مهاجرت سرمایه گذاری کبک کانادا را داشتند در واقع هدف آنها از مهاجرت سرمایه گذاری به این ایالت فرانسوی زبان کانادا، در واقع مهاجرت به شهرها و ایالت های انگلیسی زبان دیگر از قبیل تورنتو و ونکوور بوده است. 

  ادامه مطلب ...
 • طبق نظرسنجی‌های جدید، کانادایی‌ها تمایل بیشتری برای جذب مهاجر پیدا کردند

  1399/06/20 - 10:50:26
  طبق نظرسنجی‌های جدید، کانادایی‌ها تمایل بیشتری برای جذب مهاجر پیدا کردند

  این نظرسنجی توسط سازمان‌های  Environics Institute وCanadian Race Relations Foundation  طی مصاحبه با حدود دو هزار نفر بالای 18 سال انجام گرفته است. با وجود اینکه در آمریکا و برخی از کشورهای اروپا، مخالفت‌های بسیاری درمورد مهاجران به خاطر ریاست جهوری ترامپ و مشکلات اقتصادی آن کشورهای اروپایی وجود دارد، اما درمقابل کانادایی‌ها با معقوله مهاجرت به کانادا مشکلی نداشته و نظر مثبتی درمورد جذب افراد تحصیل‌کرده و سرمایه‌گذار دارند.

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top