مقالات مرتبط - مقالات مهاجرت به کانادا

 • 10 کشور برتر جهان جهت مهاجرت

  1399/05/21 - 13:51:33
  10 کشور برتر جهان جهت مهاجرت

  در این مقاله استاد حمیدی موسس و مدیر موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر و همچنین بهترین مدرس آیلتس در شیراز شما را با 10 کشور برتر جهان جهت مهاجرت ایرانیان آشنا می سازد. تا بدین وسیله شما را در انتخاب بهترین کشور جهت مهاجرت و انتخاب مسیری درست و نهایی یاری داده باشد. در دنیای امروز بسیاری از اشخاص و خانواده ها به دنبال فراهم نمودن شرایط بهتری از لحاظ تحصیل، کار و زندگی می باشند. این امر نیز می تواند در نهایت تصمیم آن ها را به سمت مهاجرت سوق دهد.

  ادامه مطلب ...
 • هزاران مهاجر سرمایه گذاری کبک به ایالت های دیگر کوچ کرده اند

  1399/06/20 - 09:53:41
  هزاران مهاجر سرمایه گذاری کبک به ایالت های دیگر کوچ کرده اند

  آمارها نشان می دهد که در سالهای گذشته، بسیاری از کسانی که قصد مهاجرت سرمایه گذاری کبک کانادا را داشتند در واقع هدف آنها از مهاجرت سرمایه گذاری به این ایالت فرانسوی زبان کانادا، در واقع مهاجرت به شهرها و ایالت های انگلیسی زبان دیگر از قبیل تورنتو و ونکوور بوده است. 

  ادامه مطلب ...
 • طبق نظرسنجی‌های جدید، کانادایی‌ها تمایل بیشتری برای جذب مهاجر پیدا کردند

  1399/06/20 - 10:50:26
  طبق نظرسنجی‌های جدید، کانادایی‌ها تمایل بیشتری برای جذب مهاجر پیدا کردند

  این نظرسنجی توسط سازمان‌های  Environics Institute وCanadian Race Relations Foundation  طی مصاحبه با حدود دو هزار نفر بالای 18 سال انجام گرفته است. با وجود اینکه در آمریکا و برخی از کشورهای اروپا، مخالفت‌های بسیاری درمورد مهاجران به خاطر ریاست جهوری ترامپ و مشکلات اقتصادی آن کشورهای اروپایی وجود دارد، اما درمقابل کانادایی‌ها با معقوله مهاجرت به کانادا مشکلی نداشته و نظر مثبتی درمورد جذب افراد تحصیل‌کرده و سرمایه‌گذار دارند.

  ادامه مطلب ...
 • ونکوور

  1399/06/29 - 16:04:58
  ونکوور

  مرکز شهر ونکوور: هسته‌ی مرکزی شهر ونکوور به‌صورت یک شبه‌جزیره است. این قسمت از شهر ونکوور، از سه طرف توسط آب احاطه شده است. همین موضوع باعث شده است تا ناحیه‌ی شهری و ساخت‌وساز در ونکوور محدود شود. بیشتر ساختمان‌‌های این شهر به‌صورت برج‌‌های آسمان‌خراش هستند که در یک منطقه قرار گرفته‌اند. اطراف مرکز شهر ونکوور توسط دریا احاطه شده است.‌ به‌همین دلیل در اطراف آن سد‌‌های دریایی به چشم‌‌ می‌‌خورد. یکی از ویژگی‌‌های سواحل شهر ونکوور این است که‌ به‌هم نزدیک هستند. یعنی با پیاده‌روی هم‌‌ می‌‌توانید از یک ساحل به ساحل بعدی بروید.

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت به کانادا

  1399/09/19 - 17:05:44
  مهاجرت به کانادا

  کانادا در یک نگاه

  مساحت کانادا 9،985،000 کیلومتر مربع و جمعیت آن 35،675،834 نفر می باشد. پایتخت این کشور اتاوا است و مهمترین شهرهای آن تورنتو، مونترال و ونکوور هستند. زبان رسمی کانادا انگلیسی و فرانسوی و واحد پولی آن دلار کانادا است. کانادا دهمین کشور دارای بالاترین شاخص میزان رضایت از زندگی در جهان است. جامعه مهاجر پذیر کانادا، دانشگاه ها و مدارس تراز اول، امنیت اجتماعی، موقعیت شغلی فراوان و رفاه اجتماعی در این کشور، سبب محبوبیت آن در بین مهاجرین است.

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

  1399/09/26 - 12:06:14
  مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

  ازدواج با یک فرد کانادایی یا کسی که اقامت دائم این کشور را دارد یکی از راههای مهاجرت به کانادا می باشد. 

  اما باید در نظر داشت که فرد متقاضی مهاجرت به کانادا نباید ازدواج صوری کند چون در صورت تشخیص آفیسر اداره مهاجرت ویزا برای فرد صادر نمی شود و درخواست وی از طرف سفارت کانادا ریجکت می شود. 

  پروسه این امر حداقل ۶ ماه به طول خواهد انجامید. فردی که شما می خواهید با او ازدواج کنید باید بتواند حداقل شرایط مورد نیاز برای تامین زندگی برای شما در کشور کانادا را فراهم کند.

   

  ادامه مطلب ...
 • ویزای توریستی کانادا

  1399/10/01 - 15:12:11
  ویزای توریستی کانادا

  کشور کانادا از جمله کشور هایی است که به دلیل داشتن طبیعت زیبا و جاذبه های دیدنی. مهاجران زیادی را جذب میکند.

   این کشور هر ساله میلیون ها گردشگر را به خود جذب میکند. و افراد زیادی به این کشور سفر میکنند. اگر قصد مسافرت به این کشور را دارید. حتما باید اجازه ورود به کشور کانادا را داشته باشید. بعبارت دیگر باید ویزای توریستی کانادا را از سفارت این کشور اخذ کنید.

   
  ادامه مطلب ...
 • اخذ ویزای کار کانادا

  1399/10/02 - 14:31:51
  اخذ ویزای کار کانادا

  کانادا برای پویا نمودن بازار کار و جبران کمبود نیروی کار ماهر خود از سراسر جهان نیروی کار جذب می نماید. این موضوع باعث شده تا هر ساله ده ها هزار نیروی خارجی برای دوره‌های مشخصی وارد بازار کار کانادا شوند. و از این رو کشور کانادا به مقصد بسیاری از ایرانیان جهت مهاجرت نیز تبدیل شده است.

  ما در موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر هر روزه با سوالات گوناگونی از طرف متقاضیان مهاجرت به کانادا روبرو می شویم. سوالالتی در مورد مهاجرت به کانادا و ویزای کار کانادا که نشانگر علاقه ایرانیان به مهاجرت به کانادا هستند.

  ادامه مطلب ...
 • قوانین بیومتریک کانادا

  1399/10/03 - 17:02:07
  قوانین بیومتریک کانادا

  در مورد قوانین بایومتریک کنادا به گفته کارشناسان مهاجرتی دایانا مهاجر. اطلاعات  بیومتریک ( انگشت نگاری کانادا)، پروسه ارسال درخواست و مهاجرت به کانادا را براى مسافرین کم خطر و ساده تر مى کند.تمامى مسافرین بین سنین 14 تا 79 سال مى بایست اطلاعات بیومتریک تهیه کنند.
  انگشت نگاری کانادا یا تست بیومتریک هم در 2 مرحله در خواست ویزا و ورود به کانادا انجام مى شود.بیومتریک به افسر ویزا اجازه مى دهد تا درخواست ها را راحت تر مورد بررسى قرار دهد. این تست موجب میشود تا جنایتکاران و متخلفین زودتر غربال شوند.
  همچنین بیومتریک یک مسافر براى تائید هویت او حین ورود به کانادا مورد استفاده قرار مى گیرد. فرودگاههای کانادا کیوسک بازرسى شخصى دارند که اثر انگشت و عکس در آن جا مورد تائید قرار مى گیرند.

   

  ادامه مطلب ...
 • خرید ملک در کشور کانادا

  1399/10/07 - 13:07:42
  خرید ملک در کشور کانادا

  یکی از مهمترین جذابیت های کشور کانادا نسبت به کشور همسایه خود کشور امریکا این است که. در کشور کانادا هزینه ملک پایین تر از  امریکا است. 

  در تورنتو متوسط قیمت خرید خانه $870000  است. 

  در اوتاوا متوسط قیمت خرید خانه $479000  است.

  در ونکور  متوسط قیمت خرید خانه $1036000 است. 

  در رجینا متوسط قیمت خرید خانه $254000 است.

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top