مقالات مرتبط - مقالات مهاجرت به فنلاند

 • اقامت از طریق تولد در فنلاند

  1399/11/28 - 16:32:58
  اقامت از طریق تولد در فنلاند

   توجه داشته باشید که همه کشور ها قوانین خاص مربوط به خوشان را دارند و موضع های متفاوتی دارند. هر کشور باتوجه به اینکه کدام اصل را پذیرفته.  نسبت به آن قوانینی در این مضمون دارند که باید به آنها توجه کرد. به عبارت دیگر پذیرفتن اصالت خاک تنها یک بحث اصلی و مهم است اما باید اصل های فرعی را نیز دانست. 

  بهترین روش جهت اعطای تابعیت کشور مورد نظرمی باشد و اینکه در حال حاضر بیشتر کشورهای دنیا سیستم تابعیت از طریق خون را به رسمیت شناخته شده می دانند.

  ادامه مطلب ...
 • ویزای ازدواج فنلاند

  1399/11/29 - 14:08:34
  ویزای ازدواج فنلاند

  از دیگر راه ‌های دریافت اقامت فنلاند (ازدواج) است. که در طی  سال‌های اخیر از سوی افراد در کشورهای مختلف. موردتوجه زیادی قرارگرفته است. بیشتر کشورهای جهان از طریق ازدواج مجوز اقامت و تابعیت را برای همسر وی نیز صادر می‌کنند. برای اخذ کردن اقامت فنلاند پروسه زمانی باید در نظر گرفته شود. که این مسئله بستگی بسیاری به ازدواج با تبعه فنلاند و یا فردی که تنها مقیم فنلاند است دارد. زمانی که متقاضی اقامت فنلاند از طریق ازدواج با فردی که تابعیت فنلاند را دارد می‌تواند پس از پشت سر گذاشتن پروسه زمانی لازم نسبت به دریافت اقامت فنلاند اقدام نماید

  ادامه مطلب ...
 • ویزای توریستی فنلاند

  1399/12/26 - 13:07:55
  ویزای توریستی فنلاند

  شرایط اخذ ویزای توریستی کشور فنلاند

  ویزای توریستی کشور فنلاند یکی از انواع ویزاهای این کشور است که شما میتوانید با اخذ آن به گردشگری در این کشور پرداخته و از جاذبه های توریستی و گردشگری این کشور برخوردار شده یا به دیدار اقوام خود که در فنلاند ساکن هستند بروید.

  ویزای توریستی یک ویزای کوتاه مدت است که برای مدت معینی صادر میشود. 

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top