درباره استاد کریم حمیدی

استاد حمیدی نویسنده کتاب SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION متخصص در آموزش زبان انگلیسی بخصوص در مقطع IELTS می باشد. همچنین ایشان با تجربه فراوان چندین ساله شان که در دوران اقامت و تدریس زبان انگلیسی در انگلستان و همچنین کشور زیبای یونان کسب کرده اند، توانسته اند در حال حاضر یکی از برترین اساتید IELTS در ایران باشند.

 

استاد حمیدی به مدت 13 سال به تدریس IELTS در انگلستان و یونان و 5 سال در ایران مشغول بوده است. توانایی ایشان در امر آموزش نتیجه سالها مطالعه بر روشهای تدریس می باشد. وی دارنده مدارک متعددی در امر آموزش زبان انگلیسی است.

 

تعداد زبان آموزان استاد حمیدی که در 5 سال اخیر موفق به کسب نمرات 7 به بالا در آزمون آیلتس آکادمیک (Academic IELTS) و آزمون آیلتس جنرال (General IELTS) شدند نشانگر توانایی ایشان در امر آموزش می باشد. همچنین شایان ذکر است که زبان آموزان استاد حمیدی در دوران تحصیل از مزیت مشاوره در امور مهاجرت بطور رایگان نیز برخوردار خواهند بود. از دیگر خدماتی که استاد حمیدی در کلاسهای خود به زبان آموزان ارائه می دهند، برگزاری کلاسهای آیلتس لایف اسکیلز (IELTS Life Skills​) است.

 

کتاب SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION نوشته شده توسط استاد حمیدی یکی از کتابهای بسیار معروف و کارآمد در مهارت گفتاری (speaking) آیلتس می باشد.  این کتاب ارزشمند که شامل 950 نمونه سوال در 3 بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس است، برگرفته از سوالات پرسیده شده در آزمون های متعدد آیلتس است و می توان جواب های موجود در این کتاب را جزو بهترین های موجود نامید. استفاده از کتاب اسپیکینگ استاد حمیدی دستیابی به نمرات بالای 7 را در بخش گفتاری آزمون آیلتس برای استفاده کنندگان از یک رویا به واقعیتی دست یافتنی تبدیل کرده.

 

کتاب در دست تالیف استاد حمیدی که تمرکز بر افزایش دامنه لغات کاربردی آیلتس دارد با نام SUPER IELTS VOCABULARY PREPARATION در ماه های آتی در تمامی کتابخانه های کشور در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

 

زمینه فعالیتهای استاد حمیدی:

تدریس آیلتس

- آیلتس آکادمیک (Academic IELTS)

- آیلتس جنرال (General IELTS)

- آیلتس لایف اسکیلز (IELTS Life Skills​)

 

مشاوره ودر امور مهاجرت

- مهاجرت کاری

- مهاجرت تحصیلی

 

اخذ پذیرش تحصیلی و دانشگاهی

- مدرسه

- کالج

- کارشناسی (لیسانس)

- کارشناسی ارشد (فوق لیسانس)

- دکترا (PHD)

- فوق دکترا

 

اخذ ویزا

- ویزای کار

- ویزای تحصیل

- ویزای سرمایه گذاری

- ویزای ازدواج

- ویزای توریستی

 

چاپ مقالات

- مقالات ISI

- مقالات ISC

 

برگزاری دوره های TTC (دوره های تربیت استاد و آموزش روش تدریس)

 

درباره استاد کریم حمیدی

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top