درباره استاد کریم حمیدی

استاد حمیدی برگزار کننده بهترین کلاسهای آیلتس حضوری و آیلتس آنلاین، نویسنده 2 کتاب بسیار معروف در زمینه آموزش آیلتس در ایران و متخصص در امور مهاجرت کاری و تحصیلی.

همچنین استاد حمیدی موسس و مدیر موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر در شیراز.

ایشان با تجربه فراوان چندین ساله شان که در دوران اقامت و تدریس زبان انگلیسی در انگلستان و همچنین کشور زیبای یونان کسب کرده اند، توانسته اند در حال حاضر یکی از برترین اساتید IELTS در ایران باشند.

 

استاد حمیدی به مدت 13 سال به تدریس IELTS در انگلستان و یونان و 6 سال در ایران مشغول بوده است. توانایی ایشان در امر آموزش نتیجه سالها مطالعه بر روشهای تدریس می باشد. وی دارنده مدارک متعددی در امر آموزش زبان انگلیسی است.

 

تعداد زبان آموزان استاد حمیدی که در 5 سال اخیر موفق به کسب نمرات 7 به بالا در آزمون آیلتس آکادمیک (Academic IELTS) و آزمون آیلتس جنرال (General IELTS) شدند نشانگر توانایی ایشان در امر آموزش می باشد. همچنین شایان ذکر است که زبان آموزان استاد حمیدی در دوران تحصیل از مزیت مشاوره در امور مهاجرت بطور رایگان نیز برخوردار خواهند بود. از دیگر خدماتی که استاد حمیدی در کلاسهای خود به زبان آموزان ارائه می دهند، برگزاری کلاسهای آیلتس لایف اسکیلز (IELTS Life Skills​) است.

 

کتاب SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION و SUPER IELTS VOCABULARY PREPARATION نوشته شده توسط استاد حمیدی یکی از کتابهای بسیار معروف و کارآمد در مهارت گفتاری (speaking) آیلتس و واژگان ضروری در آیلتس می باشند.  این دو کتاب ارزشمند شامل 950 نمونه سوال در 3 بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس در کتاب SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION و 950 لغت ضروری آیلتس که در 35 درس همراه با یک مقاله در انتهای هر درس در کتاب SUPER IELTS VOCABULARY PREPARATION می باشند،

سوالات موجود در کتاب SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION همگی برگرفته از سوالات پرسیده شده در آزمون های متعدد آیلتس هستند و می توان جواب های موجود در این کتاب را جزو بهترین نمونه جوابهای اسپیکینگ آیلتس موجود نامید. استفاده از کتاب اسپیکینگ استاد حمیدی دستیابی به نمرات بالای 7 را در بخش گفتاری آزمون آیلتس برای استفاده کنندگان از یک رویا به واقعیتی دست یافتنی تبدیل می کند.

تمامی واژگان بکار رفته شده در کتاب SUPER IELTS VOCABULARY PREPARATION برگرفته شده از ریدینگ آزمونهای آیلتس دوره های اخیر برگزار شده در سراسر جهان می باشند. لغات موجود در کتاب با دارا بودن ترجمه فارسی ، توضیح مفهومی لغت به زبان انگلیسی و نمونه جملات ساخته شده برای هر لغت به مخاطب این امکان را میدهند که تجربه حفظ لغات ضروری برای آیلتس دیگر یک تجربه سخت و غیر ممکن نباشد و در نتیجه نمره ریدینگ آزمون آیلتس مخاطب این کتاب جزو نمرات تضمین شده روز آزمون آیلتس وی باشد. 

 

کتاب در دست تالیف استاد حمیدی که تمرکز بر افزایش دامنه لغات کاربردی، گرامر و چهار مهارت آیلتس برای دانشجویان و زبان آموزان دوره پری آیلتس Pre-IELTS دارد با نام SUPER Pre-IELTS PREPARATION می باشد که به زودی در تمامی کتابخانه های کشور در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

 

موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر

موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر با مدیریت جناب آقای استاد حمیدی در شیراز، تحت عنوان موسسه مشاوره کاریابی بین المللی از وزارت کار مجوز فعالیت اخذ کرده است.

لازم به ذکر است که موسسات مشاوره کاریابی بین المللی رسمی در ایران که تحت نظارت وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی واقع در تهران، تحت عنوان مشاوره شغلی و کاریابی هاي غیر دولتی خارجی سراسر کشور مجوز فعالیت اخذ کرده اند، طبق فهرست مشخصات دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی هاي غیر دولتی خارجی سراسر کشور ( خرداد 99 ) 140 دفتر فعال بوده اند که موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر بعد از این تاریخ به جمع این موسسات اضافه شد.

زمینه فعالیتهای استاد حمیدی:

تدریس آیلتس بصورت حضوری

 • آیلتس آکادمیک (Academic IELTS)
 • آیلتس جنرال (General IELTS)
 • آیلتس لایف اسکیلز (IELTS Life Skills​)

 

تدریس آیلتس بصورت غیر حضوری و آنلاین

 • آیلتس آکادمیک (Academic IELTS)
 • آیلتس جنرال (General IELTS)
 • آیلتس لایف اسکیلز (IELTS Life Skills​)

 

تدریس مکالمه روزمره، تجاری، جهت مصاحبه در سفارت

مشاوره ودر امور مهاجرت

 

اخذ پذیرش تحصیلی و دانشگاهی

 • مدرسه
 • کالج
 • کارشناسی (لیسانس)
 • کارشناسی ارشد (فوق لیسانس)
 • دکترا (PHD)
 • فوق دکترا

 

اخذ ویزا

 

چاپ مقالات

 • مقالات ISI
 • مقالات ISC

 

برگزاری دوره های TTC (دوره های تربیت استاد و آموزش روش تدریس)

 

درباره استاد کریم حمیدی

 

صفحات مرتبط سایت های رسمی استاد حمیدی و آنچه شما را با خدمات ما بیشتر آشنا می کند:

وب سایت رسمی دایانا مهاجر، موسسه مهاجرتی در شیراز به مدیریت استاد حمیدی

کلاس آیلتس ما

بهترین کلاس آیلتس شیراز

آزمون ماک آیلتس

کلاس مکالمه

هزینه کلاس فشرده مکالمه

کتاب اسپیکینگ آیلتس

کتاب واژگان ضروری آیلتس

کلاس آیلتس آنلاین ما

بهترین کلاس آیلتس آنلاین در ایران

کلاس مکالمه آنلاین ما

ویزای کار انگلیس

ویزای تجاری انگلستان

ویزای دیدار اقوام در انگلستان

ویزای پزشکی انگلستان

ویزای توریستی انگلستان

ویزای ازدواج انگلستان

ویزای تحصیل در انگلستان

مهاجرت به کانادا از طریق کار ( اسکیل ورکر یا اکسپرس اینتری )

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق تولد

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

تحصیل در کانادا

مهاجرت به استرالیا از طریق کار

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

مهاجرت به استرالیا از طریق تولد

تحصیل در استرالیا

مهاجرت سرمایه گذاری به یونان

مهاجرت از طریق کار به یونان

مهاجرت از طریق ازدواج به یونان

مهاجرت توریستی به یونان

مهاجرت از طریق تولد به یونان

تحصیل در یونان

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top