مقالات مرتبط - مقالات مهاجرت به انگلستان

 • آنچه در مورد زندگی در انگلستان باید دانست

  1399/09/18 - 14:48:48
  آنچه در مورد زندگی در انگلستان باید دانست

  هدف در این مقاله آشنایی هر چه بیشتر متقاضیان مهاجرت به انگلستان و هزینه های پیشروی ایشان در کشور انگلیس می باشد. از آنجا که در رابطه با این کشور و هزینه های زندگی در انگلستان سوالات مختلفی نظیر : هزینه زندگی ماهیانه در انگلستان چقدر است؟ آیا می توان هزینه های زندگی در انگلستان را کاهش داد؟ هزینه اجاره مسکن و یا خرید ملک در انگلستان چه میزان است؟ هزینه زندگی دانشجویی در انگلستان چقدر است؟ شرایط اجازه کار در انگلیس چیست؟ کیفیت بهداست در انگلستان چگونه می باشد؟ خدمات بیمارستانی و پزشکی در انگلیس چگونه است؟ میزان مالیات در انگلیس چقدر است؟ هر روزه از کارشناسان مهاجرتی موسسه دایانا مهاجر پرسیده می شوند. پس ما بر این شدیم که به تمامی سوالات شما پاسخگو باشیم.

  ادامه مطلب ...
 • شرایط گرفتن اخذ ویزای انگلستان.

  1399/09/23 - 11:30:02
  شرایط گرفتن اخذ ویزای انگلستان.

  ویزای tier 4 انگلستان یا ویزای تحصیلی انگلیس یکی از بهترین روش های مهاجرت به انگلستان است. ویزای tier 4 ویزای تحصیلی اصلی انگلستان است که برای اکثر دوره های بلند مدت و دوره های کالج و دانشگاه باید برای آن اقدام نمود. طول این ویزا به طول دوره تحصیلی بستگی دارد. برای دوره های بین 6 تا 12 ماه، دو ماه ویزای اضافی و برای دوره های بالای 12 ماه، چهار ماه ویزای اضافی صادر میشود. ویزای tier 4 قابل تمدید بوده و درصورتیکه برای دوره های دانشگاهی باشد قابل تبدیل به ویزای کاری انگلیس می باشد.

  ,ویزای انگلستان یا ویزای تحصیلی انگلیس یکی از بهترین روش های مهاجرت به انگلستان است. ویزای tier 4 ویزای تحصیلی اصلی انگلستان است که برای اکثر دوره های بلند مدت و دوره های کالج و دانشگاه باید برای آن اقدام نمود. طول این ویزا به طول دوره تحصیلی بستگی دارد.
   

  ادامه مطلب ...
 • ویزای ازدواج انگلستان

  1399/09/26 - 12:31:37
  ویزای ازدواج انگلستان

  ویزای ازدواج انگلیس برای متقاضیانی است که از طریق ازدواج با شهروند یا فرد دارای اقامت دائم انگلستان قصد زندگی و اقامت در انگلستان را دارند.
  این نوع از ویزای انگلیس به دو دسته ویزای ازدواج و ویزای نامزدی تقسیم میشود که شرایط آنها تقریبا مشابه هم است. در هر دو دسته متقاضی باید از چند جهت سفارت یا مراجع قانونی را قانع کند.
  از نظر مالی باید شرط حداقل حقوق برآورده شود که در حال حاضر سالی 18600 پوند برای یک زوج بدون بچه است. اثبات این درآمد با روشهای مختلف از قبیل استخدام، وجه نقد در بانک و داشتن کار آزاد میسر است. شرایط و مقررات مربوط به توانایی مالی پیچیده بوده و هر پرونده باید به صورت مجزا بررسی شود.

  ادامه مطلب ...
 • ویزای تولد فرزند در انگلستان

  1399/09/27 - 10:14:23
  ویزای تولد فرزند در انگلستان

  در این مقاله موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر به برسی نحوه اخذ ویزای انگلستان از طریق تولد فرزند می پردازد.

  همان طور که می دانید. یکی ازروش مهاجرتی شایع و مطرح تولد فرزند در انگلستان است. تا افراد از این طریق به تابعیت و شهروندی این کشور دسترسی داشته باشند. انگلستان یک کشور اروپایی است. که متقاضیان بسیار زیادی برای اقامت در این کشور درخواست می دهند. درصورت هرگونه سوال در خصوص مهاجرت می توانید با مشاورین مجرب دایانا مهاجر در ارتباط باشید.

  ادامه مطلب ...
 • ویزا و خرید ملک در انگلستان

  1399/09/29 - 11:17:35
  ویزا و خرید ملک در انگلستان

  مطالب مورد بحث در این مقاله عبارتند از:. خرید ملک در انگلستان. اخذ اقامت انگلستان از طریق خرید ملک. شرایط و مراحل سرمایه گذاری در انگلیس از طریق خرید ملک.

  موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر به مدیریت استاد حمیدی بهترین مدرس آیلتس در شیراز در این مقاله تلاش دارد. تا به سوالات شما در خصوص سرمایه گذاری از طریق خرید منزل در انگلستان پاسخ دهد. سوالات رایج شما در این خصوص عبارتند از:

  آیا خرید خانه ارزان در انگلیس برای ایرانیان امکان پذیر است؟

  قیمت خانه ارزان در لندن چقدر است؟

  ادامه مطلب ...
 • ویزای کار در انگلستان

  1399/10/01 - 15:38:56
  ویزای کار در انگلستان

  اگر در صدد اخذ ویزای کار در انگلستان هستید. اگر قصد زندگی در انگلستان را دارید. اگر جویای اقامت دائم در انگلستان و در ادامه تابعیت انگلستان هستید. مطالب ذکر شده در این مقاله را ازدست ندهید. مطالب بحث شده در این مقاله عبارتند از:

  شرایط ویزای کار انگلستان

  مهاجرت به انگلستان از طریق مهاجرت کاری به انگلستان

  شرایط اخذ اقامت انگلستان

  مدارک مورد نیاز ویزای کار انگلستان

  ادامه مطلب ...
 • ویزای توریستی انگلستان

  1399/10/02 - 15:14:51
  ویزای توریستی انگلستان

   عنوان این ویزا، ویزای استاندارد توریستی ( Standard Tourist Visa ) است. اگر شما قصد سفر به انگلستان را دارید. برای مثال :گردشگری، ملاقات دوست فامیل یا برای کسب و کار. اما برای مدت کوتاه. طبق قوانین بریتانیا ابتدا شما وظیفه دارید. ویزا درخواست دهید.

  متقاضی ویزای انگلستان می تواند. نوع کوتاه مدت ویزای توریستی که حداکثر مدت آن 6 ماه است را درخواست نماید.

  متقاضی ویزای انگلستان می تواند. نوع کوتاه مدت ویزای توریستی که حداکثر مدت آن 6 ماه است را درخواست نماید.

   

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top