خدمات مهاجرتی

 • زندگی در انگلستان

  1397/12/13 - 18:49:54
  زندگی در انگلستان

  افراد مقيم در كشور انگلستان از استاندارد بالای زندگی، آموزش و سـرگرمی برخوردار می گردند. نظام آموزشی بريتانيا از جايگاه والايی در جهان برخوردار است. استانداردهای تدريس و دستاوردهای دانشجويان از سطح مطلوبی برخوردار است و دانشگاهها و ديگر موسسات آموزش عالی شهرت جهانی دارند. سيستم بهداشت انگلستان، كه با سرمايه عمومی ايجاد شده، می كوشد همگام با بخش خصوصی درحال توسعه مراقبت رايگان به عموم نيازمندان ارائه دهد. 

  برخی واقعيت ها در نظر اول ممكن است تعجب بيننده را برانگيزد. مراجعه به كتاب های عمومی در انگلستان بيش از رفتن به سينما متداول است و تعداد بيشتری از افراد به جای رفتن به پارك های سرگرمی و كنسرت های پاپ به ديدار از موزه ها می پردازند.
  مجموعه ای از امكانات ورزشی قابل استفاده عموم با قيمت مناسب توسط مسئولين محلی فراهم شده و در عين حال تعداد باشگاهها و ورزشگاههاي خصوصی نيز روبه افزايش است.
  زمين های مخصوص بازی گلف بسياری در سراسر انگلستان در اختيار علاقمندان قرار دارد.

  ادامه مطلب ...
 • ویزای کار انگلیس

  1397/12/13 - 16:28:59
  ویزای کار انگلیس

  همانطور که می دانید یکی از راههای مهاجرت به انگلستان اخذ ویزای کاری انگلیس می باشد. و باید یادآور شویم که ویزاهای کاری بلند مدت انگلستان تحت عنوان ویزاهای Tier 2 و ویزاهای کوتاه مدت تحت عنوان ویزاهای Tier 5 شناخته می شوند. افرادی که ویزای کاری انگلیس را دریافت می نمایند اجازه ی اقامت کاری در انگلیس را داشته و نهایتا با داشتن این ویزا به مدت پنج سال متوالی می توانند برای اقامت دائم کشور انگلستان اقدام نمایند . در ادامه شما با مطالب و نکات ریزتری در خصوص ویزای کار کشور انگلستان و مهاجرت کاری به انگلستان آشنا خواهید شد.

  ادامه مطلب ...
 • ویزای تجاری انگلستان

  1397/12/13 - 15:50:56
  ویزای تجاری انگلستان

  افرادی که برای حداکثر 6 ماه  قصد اقامت در انگلستان جهت بررسی و برآورد طرح های تجاری را دارند می توانند برای دریافت ویزای تجاری در گروه استاندارد ویزا ( Standard Visa ) اقدام نمایند.

  ادامه مطلب ...
 • ویزای دیدار اقوام در انگلستان

  1397/12/13 - 13:02:45
  ویزای دیدار اقوام در انگلستان

  ویزای دیدار اقوام انگلیس برای متقاضیانی است که می خواهند برای دیدار اقوام ، دوستان و آشنایان وارد انگلستان شوند.

  ادامه مطلب ...
 • ویزای پزشکی انگلستان

  1397/12/13 - 12:56:07
  ویزای پزشکی انگلستان

  افرادی كه جهت درمان پزشكی قصد ورود به انگلستان را دارند جهت اخذ ویزای پزشکی انگلیس باید دارای شرایط ذیل باشند :

  ادامه مطلب ...
 • ویزای توریستی انگلستان

  1397/12/13 - 11:01:02
  ویزای توریستی انگلستان

  ویزای توریستی انگلیس به افرادی تعلق می‌گیرد که با هدف گردش و تفریح می‌خواهند به این کشور سفر کنند. اولین مرحله برای درخواست ویزای هر کشوری، تکمیل فرم تقاضای ویزا است. فرم تقاضای ویزای انگلیس را لازم است که به صورت آنلاین در وب سایت visa4uk تکمیل نمایید. تعیین محل و زمان انگشت نگاری و واریز وجه سفارت نیز به صورت آنلاین می باشد. حضور متقاضی جهت ارائه مدارک، و انجام انگشت نگاری ضروری است.
  متقاضی می تواند 3 ماه زودتر از موعد سفر جهت انجام مراحل اخذ ویزای انگلیس اقدام نماید.

  ادامه مطلب ...
 • ویزای ازدواج انگلستان

  1397/12/13 - 11:14:35
  ویزای ازدواج انگلستان

  ویزای ازدواج انگلیس برای متقاضیانی است که از طریق ازدواج با شهروند یا فرد دارای اقامت دائم انگلستان قصد زندگی و اقامت در انگلستان را دارند.
  این نوع از ویزای انگلیس به دو دسته ویزای ازدواج و ویزای نامزدی تقسیم میشود که شرایط آنها تقریبا مشابه هم است. در هر دو دسته متقاضی باید از چند جهت سفارت یا مراجع قانونی را قانع کند.
  از نظر مالی باید شرط حداقل حقوق برآورده شود که در حال حاضر سالی 18600 پوند برای یک زوج بدون بچه است. اثبات این درآمد با روشهای مختلف از قبیل استخدام، وجه نقد در بانک و داشتن کار آزاد میسر است. شرایط و مقررات مربوط به توانایی مالی پیچیده بوده و هر پرونده باید به صورت مجزا بررسی شود.

  ادامه مطلب ...
 • زندگی در کانادا

  1397/12/18 - 11:34:26
  زندگی در کانادا

  کانادا یکی از بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت می باشد و سالانه افراد زیادی این کشور را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب می نمایند. کشور کانادا در آمریکای شمالی و در همجواری آمریکا واقع شده است. کانادا کشوری سردسیر است و اکثر جمعیت آن در بخش جنوبی و خوش آب و هوای این کشور در نزدیکی خاک آمریکا زندگی می کنند. کانادا دارای 10 استان و 3 قلمرو است. مساحت کانادا 9،985،000 کیلومتر مربع و جمعیت آن 35،675،834  نفر می باشد. پایتخت این کشور اتاوا است و مهمترین شهرهای آن تورنتو، مونترال و ونکوور هستند. زبان رسمی کانادا انگلیسی و فرانسوی و واحد پولی آن دلار کانادا است. کانادا دهمین کشور دارای بالاترین شاخص میزان رضایت از زندگی در جهان است. جامعه مهاجر پذیر کانادا، دانشگاه ها و مدارس تراز اول، امنیت اجتماعی، موقعیت شغلی فراوان و رفاه اجتماعی در این کشور، سبب محبوبیت آن در بین مهاجرین است. 

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت به کانادا از طریق کار ( اسکیل ورکر یا اکسپرس اینتری )

  1397/12/18 - 10:40:45
  مهاجرت به کانادا از طریق کار ( اسکیل ورکر یا اکسپرس اینتری )

  نرخ بیکاری کشور کانادا در سال 2018 به میزان 5.9 درصد بوده است که با توجه به نیاز بسیار این کشور به نیروی کار ماهر، شرایط خوبی را برای مهاجرت کاری به این کشور برای متقاضیان فراهم نموده است. پس کسب اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر یا اکسپرس انتری، یکی از بهترین راههای مهاجرت به کانادا برای افراد متخصص جهت مهاجرت به کشور کانادا می باشد. 

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

  1398/12/23 - 10:48:56
  مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

  سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت به کانادا محسوب می شود. به طور کلی، پاسپورت کانادا برای کسانی که مشتاق به سرمایه گذاری در کانادا هستند قابل دسترسی است و فرد با سرمایه گذاری در کانادا می تواند از مزیت دریافت پاسپورت کشور کانادا برخوردار شود و این را یکی از نکات بر جسته جهت سرمایه گذاری در کانادا (کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری) میتوان نام برد می باشد. لازم به ذکر است که سرمایه گذاری در کانادا روش های متنوعی دارد که متقاضیان می توانند در استان های مختلف کانادا سرمایه گذاری نمایند. اما تنها برخی از روش های سرمایه گذاری در کانادا منجر به اقامت می گردد، به طور مثال ایجاد یک کسب و کار جدید در کانادا و ارائه یک گزارش ۱۸ ماهه به دولت کانادا و اثبات نمودن سودآوری طرح اقتصادی می تواند به در خواست اقامت دائم متقاضیان گمگ گند. در صورتی که سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید ملک در این کشور منجر به اقامت دائم متقاضیان نخواهد شد.

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت به کانادا از طریق تولد

  1398/12/24 - 11:23:47
  مهاجرت به کانادا از طریق تولد

  یکی از موارد مورد علاقه زوج های جوان برای اخذ اقامت کشور کانادا، این است که از طریق ویزای توریستی به کانادا سفر کرده و فرزند خود را در کانادا به دنیا بیاورند تا بتوانند برای خود و فرزندشان اقامت و تابعیت کانادا را اخذ نمایند.

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

  1398/12/24 - 12:26:29
  مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

  ازدواج با یک فرد کانادایی یا کسی که اقامت دائم این کشور را دارد یکی از راههای مهاجرت به کانادا می باشد. 

  ادامه مطلب ...
 • تابعیت کانادا

  1398/12/26 - 09:21:05
  تابعیت کانادا

  برای دریافت اقامت و تابعیت کانادا راه های مختلفی وجود دارد

  ادامه مطلب ...
 • زندگی در استرالیا

  1398/12/26 - 10:12:31
  زندگی در استرالیا

  استرالیا کشوری توسعه‌یافته در نیم‌کره‌ جنوبی و با  7,686,850 کیلومتر مربع وسعت است و ششمین کشور پهناور دنیاست. در سال 1901 از بریتانیا مستقل شد. کانبرا پایتخت استرالیا جایگاه مجلس کشور و خانه‌ی فرماندار کل می باشد که به‌صورت تشریفاتی و به نمایندگی از ملکه الیزابت دوم ریاست دولت را در استرالیا به عهده گرفته است، اما در عمل نخست‌وزیر منتخب در کنار دولت و مجلس، اداره‌ کشور را در دست دارند. از نظر مرزی می توان گفت استرالیا با هیچ کشوری مرز خاکی ندارد و دور آن را از شرق اقیانوس آرام، از جنوب اقیانوس منجمد جنوبی، از غرب اقیانوس هند و از شمال چندین دریا و خلیج دربرگرفته‌اند. در حقیقت این کشور سرزمین اصلی قاره‌‌ی اقیانوسیه، کوچک‌ترین قاره‌‌ی دنیاست. استرالیا که همچون جزیره‌ای بزرگ در اقیانوس آرام واقع شده، از نظر زمین‌شناسی کهن‌ترین خشکی جهان است. نکته‌ی جالب اینجاست که استرالیا متنوع‌ترین کشور در دنیا از لحاظ زیست‌بوم است. که سازمان ملل در سال 2018 جمعیت استرالیا را حدود 25 میلیون نفر اعلام کرد. تراکم جمعیتی استرالیا 3 نفر در هر کیلومتر مربع است که یکی از کم‌ترین ارقام تراکم جمعیتی در دنیاست. شاید باورش سخت باشد اما 90% جمعیت در حومه‌ شهرها زندگی می‌کنند و متوسط سن مردم استرالیا 37.5 سال است.

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت به استرالیا از طریق کار

  1398/12/26 - 23:51:09
  مهاجرت به استرالیا از طریق کار

  مهاجرت به استرالیا از طریق کار همیشه مورد سوال برخی از متقاضیان مهاجرت بوده است. ویزا های کار استرالیا با تنوع بسیاری بر اساس شرایط تمام متقاضیان از سمت دولت و اداره مهاجرت استرالیا مشخص شده است که برخی از این ویزا ها منجر به مهاجرت و کسب اقامت در استرالیا خواهد شد. ویزا های کاری استرالیا با توجه به Sub class مشخص شده دارای ارزیابی مخصوص به آن ویزا خواهد شد که عموما بر اساس تحصیلات متقاضی، مهارت های فردی، ‌میزان تجربه کاری آنان و در نهایت برخورداری از مدرک زبان انگلیسی سنجیده می شود و بر اساس Point Based System می باشد. افراد در صورت واجد شرایط شدن بودن می توانند با دریافت این ویزا وارد خاک استرالیا شوند و اقامت کاری استرالیا را دریافت نمایند. 

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

  1399/01/05 - 11:37:08
  مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

  استرالیا به دلیل وجود استاندارد های بالای زندگی و شرایط ایده آل اقتصادی مورد توجه سرمایه گذاران بسیاری در سطح جهان قرار گرفته است. از این رو علاقه مندان مهاجرت به استرالیا در نظر دارند با بررسی دقیق قوانین مهاجرتی در استرالیا و بررسی میزان ریسک سرمایه گذاری و خطر سلب مالکیت با شرایط سرمایه گذاری در استرالیا آشنا شوند، تا بتوانند از طریق سرمایه گذاری به استرالیا مهاجرت کنند.

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

  1399/01/06 - 10:07:59
  مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

  ازدواج با یک فرد استرالیایی یکی از روش های مهاجرت به استرالیا می باشد. اما باید مد نظر داشت که بر اساس قوانین مهاجرتی استرالیا اقامت دائم از طریق ازدواج با یک فرد استرالیایی به فرد در همان ابتدای ورود به کشور استرالیا داده نمی شود. به همین دلیل در ابتدا یک اقامت موقت برای فرد در نظر گرفته شده است که افراد می توانند آن اقامت را به صورت سالیانه تمدید کنند و باید اثبات نمایند که مدت زمان طولانی با همسر و یا شریک زندگی خود در استرالیا زندگی کرده اند تا بتوانند در خواست خود را جهت کسب اقامت دائم به اداره مهاجرت استرالیا تسلیم نمایند. 

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت به استرالیا از طریق تولد

  1399/01/06 - 11:48:34
  مهاجرت به استرالیا از طریق تولد

  یکی از روشهای مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت و در ادامه تابعیت استرالیا تولد فرزند در خاک استرالیا می باشد. 

  ادامه مطلب ...
 • زندگی در یونان

  1398/11/22 - 22:54:00
  زندگی در یونان

  یونان امروزه بعنوان یکی از بهترین کشورها برای اخذ بورسیه تحصیلی و زندگی عالی شناخته شده است. تحصیل در کشور یونان با هزینه ای بسیار ارزان و با زبان یونانی و یا انگلیسی می باشد. همچنین باید ذکر کرد که دانشگاه های پزشکی در یونان معتبرترین دانشگاه های دنیا محسوب می شوند.

  ادامه مطلب ...
 • انواع ویزای یونان و چگونگی اخذ آنها

  1399/05/03 - 22:23:36
  انواع ویزای یونان و چگونگی اخذ آنها

  در این مقاله استاد حمیدی با تجربیات بسیار فراوان خود در زمینه مهاجرت و زندگی در کشور زیبای یونان شما را با انواع ویزای یونان که به چهار دسته تقسیم می شوند و به آنها Greece visa types گویند آشنا می سازد.

  این چهار دسته از ویزا عبارتند از:

  ویزای نوع A      ویزای نوع B     ویزای نوع C     ویزای نوع D

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت از طریق کار به یونان

  1398/11/23 - 00:06:33
  مهاجرت از طریق کار به یونان

  در ابتدا لازم به ذکر است که اخذ ویزای کاری یونان برای ایرانیان دشوار است. ولی در کل برای اخذ ویزای کار یونان دو روش موجود است که در هر صورت یک سری اقدامات وجود دارد که شاید بتوانند مسیر را کمی هموارتر نمایند.

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت سرمایه گذاری به یونان

  1398/11/22 - 23:58:33
  مهاجرت سرمایه گذاری به یونان

  مهاجرت سرمایه گذاری به کشور یونان یکی از بهترین روشهایی است که پیش روی افراد قرار دارد. در این روش فرد باید از توانایی مالی بالایی برخوردار باشد.

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت از طریق خود حمایتی یا تمکن مالی به یونان

  1399/05/03 - 09:40:26
  مهاجرت از طریق خود حمایتی یا تمکن مالی به یونان

  در این مقاله با بررسی شرایط مهاجرت از طریق روش خودحمایتی یونان یا همان تمکن مالی که در اختصار FIP که مخفف واژه ( Financial Independent Person ) می باشد شما را با روش دیگری از مهاجرت به کشور یونان آشنا خواهیم کرد. همان گونه که شاهد هستید هر ساله افراد زیادی برای برخورداری از شرایط بهتر رفاهی قصد مهاجرت به دیگر کشورهای دنیا را دارند. یکی از این کشورها که افراد زیادی در مورد شرایط مهاجرت به آن از ما سوال می پرسند کشور یونان می باشد. کشور یونان به دلیل برخورداری از پاسپورتی معتبر در دنیا توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. 

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت از طریق ازدواج به یونان

  1398/11/23 - 00:00:30
  مهاجرت از طریق ازدواج به یونان

  یکی از روش هایی که اقامت کشور یونان را فراهم می سازد ازدواج با یک فرد از تبعه یونان است. این نکته را در ذهن خود داشته باشید که سند ازدواج یونانی 6 ماه از تاریخ صدور اعتبار دارد. به این معنی که اگر در طول شش ماه نامزد خود را به عقد دائم در نیاورید سند ازدواج شما نیاز به فراهم سازی مدارک و شرایط جدید دارد.

   
  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت از طریق تولد به یونان

  1398/11/23 - 00:01:57
  مهاجرت از طریق تولد به یونان

  سختگیری یونان در زمینه تابعیت تولد بسیار کم است، به این دلیل که این کشور سیستم خاک را به عنوان سیستم اصلی تابعیت در نظر داشته است و سیستم خون به صورت فرعی اعمال می شود.

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت توریستی به یونان

  1398/11/23 - 00:10:33
  مهاجرت توریستی به یونان

  مهاجرت به یونان از طریق ویزای توریستی یا همان ویزای نوع C شینگن یک روش موقت و 90 روزه است. 

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top