مقالات مرتبط - مقالات مهاجرت به یونان

 • مهاجرت به یونان

  1399/09/24 - 14:03:50
  مهاجرت به یونان

  موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر برای علاقه مندان مهاجرت به یونان مقاله زیر را گردآوری کرده است. امید بر اینکه مطالب گردآوری شده پاسخگوی تمامی سوالات دوستداران مهاجرت به یونان باشد.

  کشور یونان یکی از کشورهای جنوبی شبه جزیره بالکان است. قسمت وسیعی از مساحت این کشور از جزایر تشکیل داده شده اند. در واقع جزایر یک پنجم مساحت کشور یونان را تشکیل می دهند. کشور یونان از لحاظ اندازه و مساحت، با کشور انگلستان قابل قیاس می باشد. یونان بیش از دو هزار جزیره دارد که ۱۷۰ جزیره از این تعداد آباد می باشد. و مردم در آن سکونت دارند. واحد پول یونان یورو است و پایتخت این کشور آتن است. این کشور دارای آثار باستانی بسیاری است و مقصد گردشگری بسیاری از توریست ها می باشد.   اخیرا این کشور به یکی از مقاصد بزرگ سرمایه گذاران تبدیل شده است.

  ادامه مطلب ...
 • ویزای کار برای کشور یونان

  1399/09/24 - 15:20:58
  ویزای کار برای کشور یونان

  در این مقاله که توسط موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر ترتیب داده شده است. شما را با مطالب گوناگونی در خصوص کار در یونان و همچنین ویزای کار یونان آشنا خواهیم کرد. ولی قبل از آن اجازه دهید تا کمی بیشتر با یونان آشنا شویم. یونان در محل پیوند سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا واقع شده است.

  زبان رسمی این کشور یونانی و پول رسمی آن نیز یورو می باشد. جمعیت کشور حدود 11 میلیون نفر و مساحت آن نیز حدود 132 هزار کیلومتر مربع می باشد. نیروی کار یونان بالغ برابر با 4,900,000 نفر است. نزدیک به یک پنجم نیروی کار را مهاجران خارجی تشکیل می‌دهند. که در بخش‌های کشاورزی و ساخت و ساز به کار گرفته شده‌اند .

  ادامه مطلب ...
 • ویزای سرمایه گذاری در یونان

  1399/10/03 - 16:22:07
  ویزای سرمایه گذاری در یونان

  ثبت شرکت در یونان، یکی از فرصت های سرمایه گذاری در یونان است. در حال حاضر بسیاری از افراد(سرمایه داران)، با هدف مهاجرت به اروپا، قصد سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی(حوزه شینگن) را دارند. ثبت شرکت در یونان نیز یکی از گزینه هایی است که سرمایه گذاران به آن می اندیشند.

  ابتدا و قبل از هر گونه اقدام حقوقی جهت ثبت شرکت در یونان، باید از شرایط ثبت شرکت در یونان آگاهی داشته باشید. 

   
  ادامه مطلب ...
 • قوانین مهاجرتی یونان

  1399/10/03 - 16:46:03
  قوانین مهاجرتی یونان

  در ابتدا باید بتوان ثابت کرد که زدواج شما با یک شهروند یونانی یا شهروند اتحادیه اروپا برای اخذ اقامت نیست و با عشق و علاقه انجام می شود؛ پس مدارک زیر را باید آماده کنید:

  مدارک مربوط به تابعیت یونانی همسر
  ثبت ازدواج به صورت رسمی و قانونی در کشور یونان
  گواهی ازدواج
  کامل کردن درخواست ویزای خود
  خوب است بدانید برای تمام ازدواج های یونانی مراحل اخذ ویزا به صورت رایگان خواهد بود. برای صدور ویزا از شما هزینه ای گرفته نمی شود. 

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top