مقالات مرتبط - مقالات مهاجرت تحصیلی به یونان

 • ویزای تحصیلی یونان

  1399/09/22 - 18:11:46
  ویزای تحصیلی یونان

  کشور یونان به عنوان مهد دموکراسی و آموزش عالی دانشگاهی در اروپا شناخته شده است. بسیاری از متدهای آموزشی کشورهای غربی در دانشگاه‌های یونان نیز استفاده می‌شوند. بعبارت دیگر نظام آموزشی کشور یونان تحت تاثیر فرهنگ غربی بوده است. البته سیستم آموزشی عالی برگرفته از ایده‌های فیلسوفان یونان باستان هنوز طرفداران زیادی دارد.دارا بودن تمامی این ویژگیها موجب شدند تا ویزای تحصیلی یونان یکی از پر طرفدارترین ویزا های یونان باشد.دانشگاه ها و مدارس یونان بهترین کیفیت را به دانشجویان بومی و بین المللی ارائه میدهند. رشته های فنی مهندسی و علوم پایه در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در یونان هم برای دانشجویان بومی هم خارجی موجود است.در رتبه بندی جهانی، برخی از دانشگاه های کشور یونان در میان ۵۰۰ دانشگاه برتر قرار دارند. برخی دیگر از مراکز آموزش عالی یونان در جایگاه ۱۰۰۰ دانشگاه مطرح جهان واقع شده اند. دانشگاه ملی شهر آتن در رتبه 217 در جهان قرار گرفته است.

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت برای تحصیل به کشور یونان

  1399/09/23 - 12:20:29
  مهاجرت برای تحصیل به کشور یونان

  کشور یونان به عنوان مهد دموکراسی و آموزش عالی دانشگاهی در اروپا شناخته شده است. بسیاری از متدهای آموزشی کشورهای غربی در دانشگاه‌های یونان نیز استفاده می‌شوند. بعبارت دیگر نظام آموزشی کشور یونان تحت تاثیر فرهنگ غربی بوده است. البته سیستم آموزشی عالی برگرفته از ایده‌های فیلسوفان یونان باستان هنوز طرفداران زیادی دارد.دارا بودن تمامی این ویژگیها موجب شدند تا ویزای تحصیلی یونان یکی از پر طرفدارترین ویزا های یونان باشد.

  دانشگاه ها و مدارس یونان بهترین کیفیت را به دانشجویان بومی و بین المللی ارائه میدهند. رشته های فنی مهندسی و علوم پایه در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در یونان هم برای دانشجویان بومی هم خارجی موجود است.

  در رتبه بندی جهانی، برخی از دانشگاه های کشور یونان در میان ۵۰۰ دانشگاه برتر قرار دارند. برخی دیگر از مراکز آموزش عالی یونان در جایگاه ۱۰۰۰ دانشگاه مطرح جهان واقع شده اند. دانشگاه ملی شهر آتن در رتبه 217 در جهان قرار گرفته است.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل در یونان

  1399/09/26 - 12:59:42
  تحصیل در یونان

  به وضوح دیده می شود که جوانان کاندیدای اصلی مهاجرت تحصیلی به یونان هستند. کشور یونان یکی از بهترین کشورهایی است که برای اخذ بورسیه تحصیلی و زندگی عالی فرام شده است. تحصیل در یونان با هزینه ای بسیار ارزان همراه است. زبان تحصیل در این کشور نیز یونانی و یا انگلیسی اعلام شده است.

   

  دانشگاهای پزشکی در یونان معتبرترین دانشگاه های دنیا محسوب می شوند. در صورتی که فرد در دانشگاه های دولتی یونان پذیرفته نشد می تواند با پرداخت هزینه ورود به دانشگاه خصوصی داشته باشد.

  یکی از مهمترین شرط های اصلی برای مهاجرت تحصیلی به یونان کسب مدرک زبان است. شما بدون تسلط به زبان نمی توانید در یونان تحصیل نمایید.

   

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top